KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188019

nr 1418 8019

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik / collage, "Puckdans". Signerad. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x70 cm

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:16:24

12/9 13:50:29 1      Vinnande bud
13/9 20:00:44 1      justering av budtak

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz